Contact

Bezoekadres

van Alkemadelaan 16
2171 DH Sassenheim
Bekijk op Google Maps

Postadres:
Secretariaat “De Vaste Voet”
p.a. Bevrijdingshove 10
2172 VT Sassenheim

Let op: We zijn te vinden links achter sportcomplex
“De Wasbeek”, achter Jeugdorganisatie Fascinus.

Openings- en speeltijden.

Tijdens de openingstijden zijn wij bereikbaar op
telefoonnummer 06 48056809

Het hele jaar door wordt er gespeeld op
Dinsdag          open vanaf 18:30 uur, spelaanvang 19:00 uur.
Woensdag      open vanaf 13.00 uur, spelaanvang 13:30 uur.
Zondag            open vanaf 13.00 uur, spelaanvang 13:30 uur.

Van april tot en met oktober ook op:
Donderdag     open vanaf 18:30 uur, spelaanvang 19:00 uur.

Van januari tot en met maart zijn we op vrijdagmiddag
geopend vanaf 13:00 uur, spelaanvang 13:30 uur.

Correspondentieadres

Secretariaat De Vaste Voet
Bevrijdingshove 10
2172 VT SASSENHEIM
E-mail adres: secretariaat@devastevoet.nl

Overige contact informatie

Voorzitter:
E-mailadres: voorzitter@devastevoet.nl

Penningmeester:
E-mail adres: penningmeester@devastevoet.nl

Ledenadministratie:
E-mail adres: ledenadministratie@devastevoet.nl

Secretariaat:
E-mail adres: secretariaat@devastevoet.nl

Kantinebeheer:
E-mail adres: kantinebeheer@devastevoet.nl
Dick Duijnhoven. Tel 06 48056809

Clinics en verhuur van banen:
E-mail adres: verhuur@devastevoet.nl

Wel en Wee / Lief en Leed
E-mail adres: liefenleed@devastevoet.nl
Ria Duijnhoven.

Commissie Wedstrijd Zaken:
E-mailadres: wedstrijdzaken@devastevoet.nl

Beheerder internet site: www.devastevoet.nl
E-mail adres: website@devastevoet.nl

Sponsorinformatie:
E-mail adres: sponsoren@devastevoet.nl

Technische zaken:
E-mail adres: techischbeheer@devastevoet.nl

Scheidsrechters van De Vaste Voet:
E-mail adres: scheidsrechter@devastevoet.nl

Wedstrijdleiding van De Vaste Voet:
E-mail adres: wedstrijdleiding@devastevoet.nl